Forum TVshows.pl Strona Główna

rozmowy o serialu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TVshows.pl Strona Główna -> Pozostałe seriale -> Klub szalonych dziewic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
punena
Jerzy Kiler [KILER]

Doł.: 10 kwietnia 2007

PostWysłany: 19 lutego 2010 ~ 17:45    Temat postu: rozmowy o serialu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Klub szalonych dziewic
"Klub Szalonych Dziewic" to odważna obyczajowo opowieść o współczesnych kobietach z dużego miasta: ambitnych, śmiałych, seksownych i inteligentnych. Bohaterki przedstawione w serialu różnią się od innych kobiecych postaci do tej pory znanych z polskich produkcji. Są bardziej wyemancypowane
i przebojowe. To silne i niezależne kobiety, które za odwagę bycia sobą, niejednokrotnie płacą wysoką cenę.

Bohaterki serialu to przyjaciółki ze szkolnych lat: Daria (Dominika Łakomska), Joanna (Monika Buchowiec), Karolina (Anna Przybylska) i Magda (Anna Dereszowska). W przyjaźni są sobie niezwykle oddane, wierne i szczere. Ich rytuałem są cotygodniowe spotkania w pubie, gdzie przy ulubionym drinku - Szalona Dziewica - rozmawiają bez zahamowań o facetach, seksie i codziennych zdarzeniach.

Każda z przyjaciółek dąży do realizacji własnej drogi życiowej, nawet jeśli zdarzają im się porażki, nie żałują podjętych wyborów. Ich odwaga i bezkompromisowość determinują relacje z mężczyznami, które w efekcie pozbawione są schematów
i klasycznego myślenia o wspólnym życiu.

Paradoksalnie dziewczyny z serialu, tak jak wiele współczesnych kobiet, mają lepiej dobrane sukienki niż mężczyzn. Zarówno szczęście jak i ukochany są przecież
w obecnym świecie trudne do zdobycia i jeszcze trudniejsze do utrzymania.

Serial oparty jest na holenderskim formacie "Rozengeur & Wodka Lime", emitowanym z sukcesem w latach 2001-2006 na antenie RTL 4.
[oficjalny opis prod. telewizyjnej]
Anna Dereszowska :Magda
Monika Buchowiec :Joanna
Dominika Łakomska :Daria
Anna Przybylska :Karolina
Filip Bobek :Dawid Retman
Szymon Bobrowski :Marek
Jacek Poniedziałek :Jan
Jakub Wesołowski :Mikołaj
Adam Woronowicz :Paweł

źródło : filmweb

http://hotfile.com/dl/29003638/c99e307/Klub.szalonych.dziewic.S01E01.rmvb.html
lub
http://freakshare.net/files/mkodgltu/Klub.szalonych.dziewic.S01E01.rmvb.html
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aśki
@admin

Doł.: 11 sierpnia 2008
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 20 lutego 2010 ~ 16:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapowiada się fajny serial Smile Jak mi sie uda to będę oglądała Razz lol
"When a man wants to murder a tiger, he calls it sport; when the tiger wants to murder him, he calls it ferocity." - "Kiedy człowiek zabije tygrysa, nazywa to sportem, ale jeśli tygrys zabija człowieka, nazywa się to okrucieństwem." George Bernard Shaw
"It is just like man's vanity and impertinence to call an animal dumb because it is dumb to his dull perceptions." - "Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain

Bądź WEGA! Kupuj produkty cruelty-free.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cathia7
Grigorij Saakaszwili [CZTEREJ PANCERNI]

Doł.: 01 grudnia 2006

PostWysłany: 20 lutego 2010 ~ 16:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwszy odcinku tez jestem na tak Wink Ładne zdjęcia, fajna oprawa muzyczna, dynamicznie ..wiec kolejny odcinek tez na pewno obejrzę Very Happy
Magda Miłowicz [MAGDA M.]

Doł.: 28 sierpnia 2008

PostWysłany: 20 lutego 2010 ~ 18:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niedawno obejrzałam pierwszy odcinek, zapowiada się nawet fajny serial Smile
Powrót do góry
Magdocholiczka
Posterunkowy Cezary [13 POSTERUNEK]

Doł.: 26 grudnia 2009

PostWysłany: 20 lutego 2010 ~ 19:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj bardzo pozytywne " Tak " , czekam na drugi odcinek ! fajny, ciekawy montaż, muzyka, widoki niczym z " wielkiego " świata - miło, fajnie, gra aktorska też naturalna - no mam nadzieję, że będzie tylko lepiej !

PostWysłany: 20 lutego 2010 ~ 19:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ODŚWIEŻAM :

Cytat:
Odcinek 1
Magda staje przed wyborem: kariera czy dziecko. Spiera się o to z Janem. Dochodzi między nimi do kryzysu, Magda wyprowadza się do Joanny. Młodsza siostra Magdy, Anka, wraca z Indii. Karolina zachodzi w niechcianą ciążę. Joanna uważa, że w tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest aborcja. Szczególnie, że ojciec dziecka, Mikołaj, jest dużo młodszy od Karoliny i jak uważają przyjaciółki, nie dorównuje jej intelektualnie. Karolina postanawia usunąć ciążę. Daria, jedyna matka ze wszystkich przyjaciółek, próbuje odwieść Karolinę od tej decyzji, Karolina jednak jest zdeterminowana.

Odcinek 2
Daria i jej mąż Paweł próbują pogodzić Magdę i Jana podczas wspólnej kolacji. Atmosfera robi się napięta, kiedy Paweł wypytuje Magdę o powody rozstania z Janem. Joannie coraz bardziej podoba się jej nowy klient – dziennikarz Marek, który ją ewidentnie podrywa. Joanna chce go zaciągnąć do łóżka, jednak ten w ostatniej chwili ucieka. Karolina odkrywa, że jej nowy chłopak Mikołaj miał dziesiątki dziewczyn, których imiona zapisał sobie w notesie, przyznając im jednocześnie punkty. Karolina nie potrafi ukryć zazdrości i wykrzykuje Mikołajowi swoje żale.

Maks Skalski [NIANIA]

Doł.: 15 grudnia 2006

PostWysłany: 20 lutego 2010 ~ 21:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj obejrzałam pierwszy odcinek i powiem szczerze, że reklama mnie nie zawiodła Wink Całkiem fajnie to wypadło i wreszcie coś innego niż do tej pory. Dużo lepsze niż TAN Razz
Ciekawe prowadzenie kamery i fajna muzyka. Apropo... zna ktoś może tytuły piosenek? Chodzi mi szczególnie o jedną, taką "stałą", która najcześciej się przewijała w 1 odc?

PostWysłany: 20 lutego 2010 ~ 22:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba mamy do czynienia z " nowym " , jak na razie rzadkim w polskich serialach, sposobem " prowadzenia " kamery, nie pamiętam jak to się nazywa dokładnie, lecz moja znajoma , coś mi o tym wspominała Wink aaaa co do piosenki, to sama jestem ciekawa tytułu Smile
Szerszeń [VINCI]

PostWysłany: 20 lutego 2010 ~ 22:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

też obejrzałam i wydaje się nawet fajnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Iguana;-)
Topor [OFICER]

PostWysłany: 21 lutego 2010 ~ 13:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fajnie się zapowiada:-)

SFPM "Nigdy nie łam swoich zasad" "Wariatki do KWADRATU"
"życie zaczyna się po 30'tce"
Powrót do góry
plomyczek19
Pawlak [SAMI SWOI]

PostWysłany: 21 lutego 2010 ~ 14:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To ja chyba jakaś dziwna jestem, bo nie mogłam dotrwać do końca odcinka Mr. Green Ale spróbuje może jeszcze raz, tylko w tv Smile
Powrót do góry
Carolinca
agent Fox Mulder [X FILES]

PostWysłany: 21 lutego 2010 ~ 20:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

haha Very Happy dpbry ten serial Smile fajne zdjecia, muzyka i humor na niezłym poziomie Wink no i większość aktorów mi nieznana! Smile nareszcie ;p
Carolinca

PostWysłany: 23 lutego 2010 ~ 16:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jest juz 2 odc Smile nie no serial jest na prawdę ok Smile
eLCia

Doł.: 09 grudnia 2006

PostWysłany: 24 lutego 2010 ~ 01:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja obejrzałam 2 odcinki i jak najbardziej jestem na "tak" Very Happy

PostWysłany: 24 lutego 2010 ~ 15:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

" Szef ma racje, nie udawaj Magdy M , bo ci nie wychodzi ... " Dobre, aż przewinęłabym, bo już chyba całkiem ze mną źle, a tu proszę , TVN nawiązuje do swoich wcześniejszych produkcji ... ? :>
Grigorij Saakaszwili [CZTEREJ PANCERNI]

PostWysłany: 24 lutego 2010 ~ 16:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Świetne to było Wink, a drugi odcinek jeszcze lepszy niż pierwszy - teraz już naprawdę się wciągnęłam: jest dynamicznie, z humorem, momentami pikantnie, tego mi w TVN brakowało Smile

PostWysłany: 24 lutego 2010 ~ 17:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja również się wciągnęłam , zamierzam oglądać Wink
no i możesz jeszcze coś o Magdzie M usłyszę Surprised

PostWysłany: 24 lutego 2010 ~ 23:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w ogóle podobaja mi sie postaci, mają charakter Smile no i teksty czasem fajne, nie ma pruderyjności i takie w sumie momentami życiowe, mimo wszystko ;p
Magdocholiczka

PostWysłany: 24 lutego 2010 ~ 23:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najbardziej podoba mi się gra aktorska, jest bardzoo naturalna, mam wrażenie, że naprawdę dziewczyny " dodają " dużo od siebie , co przyznała Anna Dereszowska, co także przekłada się na ekran
Boczek [ŚWIAT WG KIEPSKICH]

Doł.: 03 grudnia 2006

PostWysłany: 26 lutego 2010 ~ 13:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakoś mi tam nie pasuje wesołowski, no ale jakoś ujdzie w tłoku jestem już ciekawa odcinka 3-go
marse
Maks Skalski [NIANIA]

Doł.: 15 grudnia 2006

PostWysłany: 28 lutego 2010 ~ 00:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja również po drugim odcinku i podoba mi się i.. to bardzo Very Happy Fajnie, że TVN pokusił o produkcję tego serialu, bo będzie na czym oko zawiesić Wink
Pawlak [SAMI SWOI]

PostWysłany: 07 marca 2010 ~ 21:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to ja chyba będę jakimś odmieńcem, bo mi sie ten serial średnio podobał. Obejrzałam obydwa odcinki i jak dla mnie jest to nudne. I strasznie zawiodła mnie Przybylska, mino całej mojej sympatii dla tej aktorki to w tym serialu mnie po prostu irytuje Sad Chyba się już starzeje i pora przerzucić się na Plebanie i Mode na sukces Mr. Green
Powrót do góry
Magdocholiczka

PostWysłany: 08 marca 2010 ~ 19:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100306/ROZRYWKA/630706039
@admin

Doł.: 11 sierpnia 2008
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 11 marca 2010 ~ 00:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Obejrzałam pierwszy odcinek i no cóż... gdyby nie to że jedna jedzie po in vitro a druga tak nagle rezygnuje z aborcji to ten serial miałby szanse być w miarę realistyczny... tvn to nie tylko komercyjna stacja ale pod publikę i ogólne przyjęte w Polsce zasad (czy wyznania typowo kk: aborcja i in vitro to złe rzeczy :/ ). Ja rozumiem że różne przypadki są ale kurna mać ile może być pokazywane tylko jedno? Czyli zero aborcji i in vitro? Rolling Eyes Żenujące

Zawiodłam się bo przez to serial będzie cukierkowaty, bajkowaty, zero realizmu u co najgorsze robiony pod publikę aby przypodobać sie większości i najwyraźniej wszystko milutko zgodnie z zasadami kk Wielka szkoda Rolling Eyes
"When a man wants to murder a tiger, he calls it sport; when the tiger wants to murder him, he calls it ferocity." - "Kiedy człowiek zabije tygrysa, nazywa to sportem, ale jeśli tygrys zabija człowieka, nazywa się to okrucieństwem." George Bernard Shaw
"It is just like man's vanity and impertinence to call an animal dumb because it is dumb to his dull perceptions." - "Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain

Bądź WEGA! Kupuj produkty cruelty-free.
Powrót do góry
Edyta - To ja
Boczek [ŚWIAT WG KIEPSKICH]

Doł.: 03 grudnia 2006

PostWysłany: 15 marca 2010 ~ 20:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja widziałam 3 odc. i na początku myślałam, że ten serial to będzie z tego coś coraz to lepszego ale jak na mój gust to jeszcze się nawet zbytnio nie zdążyło 'rozkręcić' a niestety (już Exclamation ) robi się coraz to nuudniejsze... Rolling Eyes coraz mniej akcji... i w ogóle takie to nijakie Confused
Magdocholiczka

PostWysłany: 23 czerwca 2010 ~ 11:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie będzie kolejnego sezonu serialu "Klub szalonych dziewic". Stacja TVN uznała, że opowieść o czterech wyzwolonych kobietach była "zbyt odważna" dla polskiej publiczności.
- Podjęliśmy ryzyko realizacji bardzo nowoczesnego serialu wiedząc, że będziemy przecierać telewizyjne szlaki na polskim rynku serialowym. Przed TVN stało trudne zadanie adaptacji formatu holenderskiego i postaci zbudowanych w tamtej kulturze i mentalności na rynek polski. Dzisiaj wiemy, że historia i bohaterki były zbyt odważne, dlatego właśnie drugiej serii nie będzie - brzmi oficjalne stanowisko stacji TVN, które publikuje na swych stronach portal Wirtualnemedia.

"Odważny obyczajowo" serial opowiadał historię czterech przyjaciółek: gospodyni domowej Darii, prawniczki Joanny, masażystki Karoliny oraz dziennikarki Magdy.

O główne role w tym serialu walczyły najpopularniejsze aktorki młodego pokolenia. Ostatecznie producenci serialu postawili na ulubienice publiczności, czyli: Anię Przybylską i Anię Dereszowską, do których dobrano: Dominikę Łakomską i Monikę Buchowiec.
Reklama

Opowieść o poszukiwaniu miłości przez seksowne i ambitne kobiety nie mogłaby istnieć bez przebojowych i interesujących mężczyzn. W serialu szalone dziewice porzucane, uwodzone i kochane były przez bohaterów granych m.in. przez: Kubę Wesołowskiego, Jacka Poniedziałka, Szymona Bobrowskiego i Adama Woronowicza.

Serial oparty jest na holenderskim formacie "Rozengeur & Wodka Lime". Polska wersja liczyła 13 odcinków. Ostatni wyemitowany został 1 czerwca.
Jerzy Kiler [KILER]

Doł.: 10 kwietnia 2007

PostWysłany: 23 czerwca 2010 ~ 15:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Za nic w swiecie nie wiem co tam było odważnego......
aniia
Magda Miłowicz [MAGDA M.]

Doł.: 28 sierpnia 2008

PostWysłany: 29 czerwca 2010 ~ 19:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że nie będzie dalszych perypetii Sad
Bardzo mi się podobał ten serial!
Powrót do góry
bennn
Rysio Lubicz [KLAN]

Doł.: 29 kwietnia 2017

PostWysłany: 29 kwietnia 2017 ~ 16:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba dziewica w tytule była za odważna. Serial mi się całkiem podobał. No i grała Ania Przybylska, która była jedną z tych osób, na które po prostu było miło patrzeć
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TVshows.pl Strona Główna -> Pozostałe seriale -> Klub szalonych dziewic
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Polecamy: INWEST Gliwice | house md | michał jabłoński | Mam talent
Wikos xFirma xLogo.pl e-Znak.pl