Forum TVshows.pl Strona Główna

"Mam talent"
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TVshows.pl Strona Główna -> Mam Talent
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paula
Szerszeń [VINCI]

Doł.: 01 grudnia 2006

PostWysłany: 29 listopada 2008 ~ 23:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Audiofeels ma wygrać ;D w sumie to nie oglądam tego programu zbyt regularnie, tylko pojedyńcze występy, ale ich widziałam w półfinale jak śpiewali do Red Hotów, a dzisiaj akurat włączyłam ich występ i totalnie załatwili mnie nową interpretacją "Requiem for a dream"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
punena
Jerzy Kiler [KILER]

Doł.: 10 kwietnia 2007

PostWysłany: 29 listopada 2008 ~ 23:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paula napisał:
Audiofeels ma wygrać ;D w sumie to nie oglądam tego programu zbyt regularnie, tylko pojedyńcze występy, ale ich widziałam w półfinale jak śpiewali do Red Hotów, a dzisiaj akurat włączyłam ich występ i totalnie załatwili mnie nową interpretacją "Requiem for a dream"

mogli by wygrac byłabym zadowolona Razz

Panowie połnadzy zgimnastyki byli extra ale ja nie wiem czy Polacy sa na to gotowi, ja bym mogła ich tam ogladac Cool sa fantastyczni

Paulina i tak bedzie śpiewac i tak porobnie jak Ziółko:P

Dla mnie oni sa najlepsi Audiofeels !!!

EDIT:

OK nie wierzyłam w Polakow
GIMNASTYCY !!!!!!! ale bym ich przytuliła:*
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Natha
Kwinto [VABANK]

PostWysłany: 29 listopada 2008 ~ 23:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Buchacha no nie mam pytan...Ci dwaj wygrali...ja ich wogóle nie brałam pod uwagę. Fakt robią niezłą aurę na scenie ale myślałam, że chociaż wygra Ziemowit, nie mówiąc już o Klaudi czy Paulinie. Wink
Kwinto [VABANK]

PostWysłany: 29 listopada 2008 ~ 23:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze że wygrali Gimnastycy Very Happy tylko 2 miejsce dałabym komuś innemu! Choćby Audiofeels, ale nie Klaudii Confused

Ciszę się w sumie, że nie wygrał Mateusz Ziółko, bo gdyby wygrał musiałby związać się kontraktem z tvn'em , a tak pewnie pójdzie mu lepiej. Nagra płytę nie z przymusu-kontrakt- tylko będzie miał czas i będzie świetnie <3
Uwielbiam go i jest moim faworytem Cool
Powrót do góry
evellene
Blair Waldorf [GOSSIP GIRL]

PostWysłany: 29 listopada 2008 ~ 23:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W sumie dobrze,z e nie wygrała Klaudia, jestem tego samego zdania co Agnieszka, nie wiedomo czy czasem sława i te inne sprawy by tylko jej nie zaszkodziły. Ja bardziej stawiałam na ten zespół, który sam tworzył muzykę, czyli podkład, swietnie im to wychodziło i moim zdaniem to była naprawdę niezwykły mało spotykany talent. Oczywiście Ci co wygrali też byli niezwykli, nie mniej jednak ludzie tworzacy taką muzykę moga do Polskiego Showbiznesu wnieść dużo nowej energii, świeżości, czegoś oryginalnego.
A 2 miejsce się Kulawik należało, choć stawiałbym jednak na ten zespół, ale ONa przynajmniej bedzie miała kaskę Wink

A Mateusz zaspiewa fantastycznie!! Kurcze ciary mi takie przechodziły, że aż sama sie dziwiłam Smile, ale widocznie widzowie chcieli czegos innego, cos innego od wokalu Wink
Albercik [SEKSMISJA]

Doł.: 06 stycznia 2007

PostWysłany: 30 listopada 2008 ~ 00:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja wymarzona 3 to byli

1Gimnastycy
2 Audiofeels
3 Blady Kris
Ale bosko, że oni wygrali - to jest prawdziwy talent i w ogóle cudo - po prostu niesamowici są
Szkoda, że BLady Kris nie stanął na podium - ubóstwiam go
emi
Komisarz Ryba [KILER]

Doł.: 04 marca 2007

PostWysłany: 30 listopada 2008 ~ 00:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja sie strasznie ciesze ze wygrali Gimnastycy bo oni sa niesamowici Cool

Dobrze że nie wygrala Klaudia....ma jeszcze czas...niech robi swoje Wink
Audiofeels tez byli fajni - w trojce sie znalezli ale jednak drugie miejsce zajęla Klaudia Razz

Mateusz rzeczywiście zaśpiewał fantatyczne ale jakoś wiedziałam że nie będzie w czołówce Razz Ale zycze mu powodzenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pidzam-ka
Duńczyk [VABANK]

Doł.: 08 kwietnia 2007

PostWysłany: 30 listopada 2008 ~ 00:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Specjalnie przejrzałam wczoraj kilka sond na rożnych portalach, żeby zobaczyć na kogo ludzie stawiają i w czołówce zawsze byli Audiofeels i Melkart ball, w niektórych dobijała do nich jeszcze Klaudia Wink
Jeśli o mnie chodzi to stawiałam na wygraną Audiofeels - raz , ze poczynili spory postęp, a dwa- wiadomo, kto głosuje w takich programach Razz Ich 3 miejsce było dla mnie sporym zaskoczeniem, bo w finale dali pokaz na równie wysokim poziomie co w półfinale, prezentując dodatkowo swoją wszechstronność.
Od początku byłam też bardzo za Klaudią - jej 2 pierwsze występy (castingi i półfinał) były dla mnie niesamowite - dawno żadna nowa postać na rynku muzycznym nie wywoływała u mnie takich emocji. W finale znów śpiewała całą sobą, ale chyba za bardzo, za mocno i dlatego nie poczułam tego, co w czasie oglądania jej wcześniejszych występów. Ale nie zgodzę się z Kubą, że ten patetyczny repertuar ktoś jej na siłę dobiera. Ona ma predyspozycje do takiego repertuaru, mało tego - wypada w nim bardzo wiarygodnie.
Dzisiejszy zwycięzcy - no tak fajnie się to ogląda i doceniam pracę jaka włożyli w przygotowanie tego co pokazują, ale... Dla mnie talent to po pierwsze zdolność lub wykorzystane predyspozycje do robienia czegoś nadzwyczajnego, a po drugie umiejętność swobodnego korzystania z nich, a nie tylko odtwarzanie czegoś wypracowanego godzinami na sali ćwiczeń. Rozumiem, że w takim występie nie ma miejsca na żaden spontan, bo by sobie karki połamali, ale jak się człowiek przyjrzy to oni robią ciągle tych samych 10 figur. Na dodatek w finale pokazali dokładnie to samo co na castingu!
http://www.plejada.pl/3,12838,wideo,,50705,fantastyczni_melkart_ball,artykul.html
Dziwne, ze żaden z jurorów nie zwrócił na to uwagi

Podsumowując, mam nadzieję, że jak to zwykle w programach tego typu bywa, największa karierę zrobią nie Ci co wygrali czyli np. Audiofeels, Paulina Lenda czy Ziółko (zaszalał dziś z tym Fredim Smile)

I nawet jeśli trzeba będzie trwać / Przez cały rok bez wiary w lepszy stan
I nawet jeśli dobro jest jak zło / To nie wyzbędę się nadziei w niemożliwą moc
Powrót do góry
evellene

PostWysłany: 30 listopada 2008 ~ 00:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pidzam-ka napisał:
ale jak się człowiek przyjrzy to oni robią ciągle tych samych 10 figur. Na dodatek w finale pokazali dokładnie to samo co na castingu!
http://www.plejada.pl/3,12838,wideo,,50705,fantastyczni_melkart_ball,artykul.html

Dokładnie tak było, dlatego nie stawiałam ich na faworyta bo jak dla mnie to oni już nic innego nie wymyślą, wciaz te same figury, może troche to urozmaica, ale za dużo do tego by coś więcej wymysleć nie mają możliwości. Dlatego własnie byłam za tym zespołem, oni są bardziej wszechstronni, zaskakujacy. Byłam nieco zdziwiona, ze zajęli tylko 3 miejsce, no ale tak jak Kasiu mówisz, może bedzie tak, że oni zrobia wiekszą karierę niż zwycięzcy Wink
Duńczyk [VABANK]

Doł.: 08 kwietnia 2007

PostWysłany: 30 listopada 2008 ~ 00:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dlatego jestem zdania, że nie powinni wygrać, bo gdyby np. ktoś z wokalistów zaśpiewał drugi raz to samo, to by go zjechali równo Oczywiście, łatwiej przygotować nową piosenkę niż układ akrobatyczny, ale jak na facetów, którzy tyle lat trenują, 2 układy to dla mnie stanowczo za mało

P.S.: dla fanek Audiofeels - ich stronka na myspace:
http://www.myspace.com/audiofeels
Są do posłuchania 2 piosenki + nagrania z koncertów Wink

I nawet jeśli trzeba będzie trwać / Przez cały rok bez wiary w lepszy stan
I nawet jeśli dobro jest jak zło / To nie wyzbędę się nadziei w niemożliwą moc
Powrót do góry
Wiola
Komisarz Zawada [KRYMINALNI]

Doł.: 02 grudnia 2006

PostWysłany: 30 listopada 2008 ~ 02:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie wyniki finałów... super Wink
przy Klaudii.. aż się popłakałam, pieknie.. bardzo mnie się podobało jej wykonanie...
a gimnastycy.... rewelacja...Wink

szkoda Audiofeels... ale oni sobie poradzą...są wspaniali Very Happy
Kot Marian [MAGDA M.]

PostWysłany: 30 listopada 2008 ~ 10:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pidzam-ka napisał:
Na dodatek w finale pokazali dokładnie to samo co na castingu!

zgadzam się, nie podobało mi się, że pokazali to samo co w castingu, a któryś juror powiedział, że pokazali nowy program, śmiać mi się chciało.
Kwinto [VABANK]

PostWysłany: 30 listopada 2008 ~ 10:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie naprawdę jest bardzo szkoda, że Audiofeels nie wygrali...
A Ci od tych wygibasów, ja nie wiem co oni mogą więcej pokazać i naprawdę dziwią mnie wyniki. Wszędzie górowali feelsi...
Posterunkowy Cezary [13 POSTERUNEK]

Doł.: 26 lipca 2007

PostWysłany: 30 listopada 2008 ~ 11:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja chciałam Audiofeels
A Klaudia mnie już denerwuje z tym repertuarem..
Hans Kloss [STAWKA WIĘKSZA ...]

Doł.: 29 czerwca 2007

PostWysłany: 30 listopada 2008 ~ 13:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też byłam za Audiofeels byli jak zawsze zaje***** chociaż mogli to drugie miejsce zająć...
gimnastycy rzeczywiście są fenomenalni i też ta nagroda im się należała, ale nie da się ukryć, że ich występ nie był niczym nowym i w ogóle mnie nie zaskoczył, po 2 pierwszych występach (casting i półfinał) spodziewałam się czegoś innego, a figury były dokładnie te same....
A zamiast Klaudii wolałabym albo Mateusza albo Ziemka (on jest dopiero rewelacyjny) Cool W ogóle ani Klaudia, ani jej głos, ani tym bardziej repertuar nie przypadły mi do gustu i zgadzam się z jurorami, że ma źle dobrany repertuar. Uważam, że finałowa trójka powinna tak wyglądać: 1. Audiofeels 2.akrobaci 3.Mateusz Ziółko albo Ziemek Laughing
Powrót do góry
Taka_Ja
Babka Kiepska [ŚWIAT WG KIEPSKICH]

Doł.: 09 kwietnia 2008

PostWysłany: 30 listopada 2008 ~ 20:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Absolutnie się zgadzam z poprzedniczkami
Audiofeels zaczarowali mnie kompletnie, są przefantastyczni, niczego im nie można ująć Smile Podobnie czułam się oczarowana przez wykonanie i repertuar Mateusza Ziółko Smile Oba te występy przyprawiły mnie o ciarki i westchnienie zachwytu
Natomiast nie podobał mi się zupełnie pokaz wokalny Klaudii. W półfinale też nie byłam entuzjastką jej wystąpienia, a finałowy pokaz uznałabym subiektywnie za najgorszy. Oczywiście, nie jestem żadną znawczynią sztuki wokalnej, ale dla mojego ucha nie było to aż tak przyjemne doznanie, jakiego mogłam się spodziewać. Tutaj nie zgadzam się z ostatecznym werdyktem.
Pierwsze miejsce jednak należało się duetowi akrobatycznemu. Sztuka nowatorska, skupiająca uwagę widza, budząca podziw, wiele w niej artyzmu i profesjonalizmu obu chłopaków. Zasłużona nagroda.
Ciekawe, jakie talenty nam się ujawnią podczas kolejnej edycji Cool
Powrót do góry
ewelik38
Albercik [SEKSMISJA]

Doł.: 06 stycznia 2007

PostWysłany: 30 listopada 2008 ~ 20:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pidzam-ka napisał:

Dzisiejszy zwycięzcy - no tak fajnie się to ogląda i doceniam pracę jaka włożyli w przygotowanie tego co pokazują, ale... Dla mnie talent to po pierwsze zdolność lub wykorzystane predyspozycje do robienia czegoś nadzwyczajnego, a po drugie umiejętność swobodnego korzystania z nich, a nie tylko odtwarzanie czegoś wypracowanego godzinami na sali ćwiczeń.

A ja jestem zupełnie odmiennego zdania - talent to tylko 20% każdego sukcesu. Wie o tym każdy sportowiec, artysta, tancerz, śpiewak itd. reszta o katorżnicza praca. Co niezwykłego jest w wykorzystaniu jakiejś umiejętności? Na wiekszy szacunek według mnie zasługuje coś wypracowanego w pocie czoła
Carolinca
agent Fox Mulder [X FILES]

PostWysłany: 30 listopada 2008 ~ 21:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja od początku byłam oczarowana akrobatami i w sumie dobrze się stało Wink
Drugie miejsce Klaudii też mnie cieszy Wink Pieniądze na pewno jej się przydadzą. A talent nieoszlifowany ma na pewno.

Zaskoczona jednak byłam wynikiem ;P
AS
Magda Miłowicz [MAGDA M.]

Doł.: 26 września 2007

PostWysłany: 01 grudnia 2008 ~ 23:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od początku byłam za akrobatami, bo pokazali coś czego nigdy wcześniej nie widziałam... zachwycili mnie, oczarowali... zarzucacie,że tylko 10 figur, ale spróbujcie tak zrobić...audiofeels był dla mnie drugim odkryciem w tym programie... jednak wykonanie pólfinałowe zaliczam do najlepszych... a trzecie miejsce jak dla mnie to M. Ziółko...
Apropo programu... mam dyskonfort oglądając i oceniając dzieci wśród dorosłych... chyba powinny być kategorie wiekowe...ale program i tak przyciągnął mnie jak magnes...

SFPM
Powrót do góry
wnuusia
Rysio Lubicz [KLAN]

Doł.: 03 grudnia 2008

PostWysłany: 03 grudnia 2008 ~ 17:43    Temat postu: no i już po talencie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a pamiętacie taką babcię z papierowymi cudeńkami.?
Powrót do góry
punena
Jerzy Kiler [KILER]

Doł.: 10 kwietnia 2007

PostWysłany: 03 grudnia 2008 ~ 17:48    Temat postu: Re: no i już po talencie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wnuusia napisał:

tamietamy taka kochana była Cool
Ice94
Jędruś Pyzdra [JANOSIK]

Doł.: 26 czerwca 2008

PostWysłany: 04 grudnia 2008 ~ 18:04    Temat postu: Re: no i już po talencie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wnuusia napisał:

moja kochana babcia Bronia

Gimnastycy świetni, ale ja chciałam Audiofeels Sad!!!! Byli zdecydowanie najlepsi i tak bosko zaczęli swój występ . Mogli chociaż zając 2 miejsce, a nie Klaudia Confused . Ona mnie denerwuje, nie jest takim normalnym dzieckiem, tylko taka poważna, zawsze smutna itd. Ziemek jest genialny jako osobowość telewizyjna i właściwie to jest bardziej jego talent, niż gra na fortepianie Very Happy. Ale widać, że ma bardzo sympatycznych rodziców, więc co się dziwić Wink.
Ale w sumie, gdyby Audiofeels wygrali, to na jednego by wyszło 'tylko' 12,5 tys (bo ich chyba jest 8?) Laughing .
Podobała mi się Lewandowska, bo pokazała, że i w takich utworach sobie radzi. Ale i tak nic nie pobije Ave Maria.
Snake mnie najbardziej rozczarował, moim zdaniem to nie był występ godny finału.
Powrót do góry
Ilonka (Ila)
Hans Kloss [STAWKA WIĘKSZA ...]

Doł.: 29 czerwca 2007

PostWysłany: 17 grudnia 2008 ~ 17:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy ma ktoś wszystkie piosenki które śpiewali Audiofeels w Mam talent (casting, półfinał, finał) ale w wykonaniu oryginalnych wykonawców? jeśli tak to proszę o linki Razz
Powrót do góry
bajeczna
Rysio Lubicz [KLAN]

Doł.: 18 grudnia 2008

PostWysłany: 18 grudnia 2008 ~ 18:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co widzę to ogólne nastroje są podobne... Bardziej cenimy inne talenty niż śpiewaków. Ale może to wynika tylko z tego, że utalentowanych wokalistów już się naoglądaliśmy, a talentów w innych dziedzinach nie? Bo na mnie zrobił wrazenie ten facet z kulka, a potem okazalo sie, ze takich jest pelno i nic nadzwyczajnego nie pokazal...
Maciek

Doł.: 23 maja 2007

PostWysłany: 25 grudnia 2008 ~ 19:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

według mnie powinny byli wygrać Audio Feel... są nieziemscy
Powrót do góry
aniia

Doł.: 28 sierpnia 2008

PostWysłany: 22 lipca 2009 ~ 18:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Parodia jury w MAM TALENT!

http://www.plejada.pl/3,22041,news,1,1,parodia_jury_w_mam_talent,artykul.html

Uśmiałam się Laughing
Powrót do góry
MagdaM19945
Gustlik Jeleń [CZTEREJ PANCERNI]

Doł.: 26 października 2008
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 22 lipca 2009 ~ 20:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje, że przeszli Very Happy

Powrót do góry
aniia

Doł.: 28 sierpnia 2008

PostWysłany: 25 lipca 2009 ~ 23:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nooo ja też mam nadzieje, że przeszli Mr. Green bardzo sympatyczni i występ świetny
Powrót do góry
evellene

PostWysłany: 27 lipca 2009 ~ 11:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja nie mogę go odtworzyć Sad
Komisarz Zawada [KRYMINALNI]

Doł.: 02 grudnia 2006

PostWysłany: 31 lipca 2009 ~ 21:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hahahaha, nie mogłam z Dr Zosi Razz jak wchodziła na scene, smieszny wystep Laughing
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TVshows.pl Strona Główna -> Mam Talent Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

Skocz do:  
Polecamy: INWEST Gliwice | house md | michał jabłoński | Mam talent
Wikos xFirma xLogo.pl e-Znak.pl