Forum TVshows.pl Strona Główna

"Mam talent"
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TVshows.pl Strona Główna -> Mam Talent
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pidzam-ka
Duńczyk [VABANK]

Doł.: 08 kwietnia 2007

PostWysłany: 13 września 2008 ~ 23:02    Temat postu: "Mam talent" Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ruszył najnowszy program rozrywkowy TVNu - "Mam talent"
emisja: sobota, godz. 20.30
strona programu: http://mamtalent.plejada.pl/

Wylansuje prawdziwe talenty czy będzie kolejnym "Cyrkiem z gwiazdami"??

I nawet jeśli trzeba będzie trwać / Przez cały rok bez wiary w lepszy stan
I nawet jeśli dobro jest jak zło / To nie wyzbędę się nadziei w niemożliwą moc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Natha
Kwinto [VABANK]

Doł.: 01 grudnia 2006

PostWysłany: 14 września 2008 ~ 11:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oglądałam to wczoraj i jakoś nie powaliła mnie na kolana ta Klaudia Kulawik - wg mnie zaśpiewała normalnie, ma ładny głos ale nie żeby mnie jakoś szczególnie powaliła.

Napewno plusem jest jury i ich teksty, a ogólnie dobra rozrywka na sobotni wieczór.

Ostatnio zmieniony przez Natha dnia 14 września 2008 ~ 12:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paati
Pershing [13 POSTERUNEK]

Doł.: 02 grudnia 2006

PostWysłany: 14 września 2008 ~ 12:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z kolei ja zachwyciłam się małym Ziemowitem. Cud, nie chłopak.
Natha
Kwinto [VABANK]

PostWysłany: 14 września 2008 ~ 12:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja za to zdębiałam dosłownie jak zobaczyłam...Karolinę Wajdę z tym kucykiem...
I te zdecydowane gongi jury na nie, bez żadnych komentarzy....po co ona tam polazła
Frania Maj [NIANIA]

Doł.: 28 marca 2008
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 14 września 2008 ~ 12:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też się bardzo na Wajdę zdziwiłam. Pierwsza reakcja: Co ona tu robi? I o co chodziło z tym kucykiem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Ice94
Jędruś Pyzdra [JANOSIK]

Doł.: 26 czerwca 2008

PostWysłany: 14 września 2008 ~ 12:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Oglądałam to wczoraj i jakoś nie powaliła mnie na kolana ta Klaudia Kulawik - wg mnie zaśpiewała normalnie, ma ładny głos ale nie żeby mnie jakoś szczególnie powaliła.

ja oglądałam już na plejadzie, jak śpiewała, ale też mnie to nie powala...

Program moim zdaniem super. Najlepsi byli ci od autostrady .
I Maryla Rodowicz . Ale ten gość naprawdę wyglądał jak Maryla. I fajnie śpiewał Very Happy.

A zatkało mnie jak byli ci od akrobatyki-coś niesamowitego, normalnie siedziałam z otwartymi ustami (:.
Powrót do góry
Magdolińska
Frania Maj [NIANIA]

PostWysłany: 14 września 2008 ~ 12:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanire autostrada była najlepsza. Śmiałyśmy się z koleżanką tak, że mało jej siostry nie obudziłyśmy. Very Happy
Powrót do góry

eLCia
Posterunkowy Cezary [13 POSTERUNEK]

Doł.: 09 grudnia 2006

PostWysłany: 14 września 2008 ~ 12:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Klaudia śpiewała normalnie? 11-latka z takim głosem? No cóż, ja się z tym jeszcze nie spotkałam, ale może wy miałyście styczność z tak genialnie śpiewającymi dziećmi

poza tym akrobaci byli świetni, niesamowity był ich pokaz Wink
Frania Maj [NIANIA]

PostWysłany: 14 września 2008 ~ 12:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tylko kawałek widziałam akrobatów. Ale chłopak z kulką był fajny. Very Happy
Powrót do góry

Ice94
Jędruś Pyzdra [JANOSIK]

PostWysłany: 14 września 2008 ~ 13:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eLCia napisał:
Klaudia śpiewała normalnie? 11-latka z takim głosem? No cóż, ja się z tym jeszcze nie spotkałam, ale może wy miałyście styczność z tak genialnie śpiewającymi dziećmi

nie nie, nie śpiewała normalnie. miała niesamowity głos, jak na 11-latkę. ale mnie to po prostu nie powaliło... no, nic nie poradzę.

Cytat:
Zdecydowanire autostrada była najlepsza. Śmiałyśmy się z koleżanką tak, że mało jej siostry nie obudziłyśmy.

choreografia to istne dzieło sztuki
Powrót do góry
olkashrek
Maks Skalski [NIANIA]

PostWysłany: 14 września 2008 ~ 13:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eLCia napisał:

Widocznie taki głos to nic szczególnego, za to głos Dody - to jest dopiero coś Laughing Każdy głupi potrafi zaśpiewac tak Niemena, ale już piosenki Dody to wyższa szkoła jazdy...

www.teatrikon.org.pl

http://ciasteczkowekrolestwo.blogspot.com/
Powrót do góry

Magdolińska
Frania Maj [NIANIA]

PostWysłany: 14 września 2008 ~ 13:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
choreografia to istne dzieło sztuki

zdecydowanie Very Happy
Powrót do góry

Ice94
Jędruś Pyzdra [JANOSIK]

PostWysłany: 14 września 2008 ~ 13:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Widocznie taki głos to nic szczególnego, za to głos Dody - to jest dopiero coś Każdy głupi potrafi zaśpiewac tak Niemena, ale już piosenki Dody to wyższa szkoła jazdy...

Nie uważasz, że trochę przesadzasz? Czy ja powiedziałam, że każdy głupi potrafi zaśpiewać tak Niemena? Albo, co gorsze, że "głos Dody to dopiero coś"? Nie, bo tak nie uważam i nie rozumiem twojej ironii. Mam prawo do własnego zdania, nie uważasz?
Powrót do góry
punena
Jerzy Kiler [KILER]

Doł.: 10 kwietnia 2007

PostWysłany: 14 września 2008 ~ 13:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

JA z otwarta buzia ogladałąm tych 2 chłopaków w samych gatkach i nie dlatego, że byli w samych gatkach ale to zrobili to mnie wbiło w fotel, są niesamowici!! A to ze wystepuja w samych gatkach tylko na '+' Very HappyVery HappyVery Happy

chłopak ktory rzaglował kula też był niesamowity ja mialam wrazenie jakby ta kulka była z nim od zawsze... ma chłopak talent

Karolina Wajda... serio nie mam zielonego pojecia co ona tam robiła i kto ja w ogole namówił do tego programu...

Dziewczynka od Niemena... Shocked Shocked Shocked ja płakałam jak ona śpiewała
olkashrek
Maks Skalski [NIANIA]

PostWysłany: 14 września 2008 ~ 13:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Owszem, każdy ma prawo do własnego zdania, ja także. Dlatego uważam, że świetnie zaśpiewała, o niebo lepiej od naszych 'gwiazd'. 90% wokalistek w Polsce i nie tylko nie potrafi tak śpiewac jak ona, bo teraz wystarczy tylko odpowiedni program i gotowe. Ja tą małą jestem zachwycona i mam do tego prawo

www.teatrikon.org.pl

http://ciasteczkowekrolestwo.blogspot.com/
Powrót do góry

Ice94
Jędruś Pyzdra [JANOSIK]

PostWysłany: 14 września 2008 ~ 13:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też uważam, że zaśpiewałą lepiej od niektórych polskich wokalistek. Po prostu nie jestem jej wykonaniem oczarowana. Proszę cię tylko, żebyś nie wkładała w moje usta czegoś, czego nie powiedziałam (w tym wypadku napisałam). Tyle.
Powrót do góry
punena
Jerzy Kiler [KILER]

PostWysłany: 14 września 2008 ~ 13:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

olkashrek napisał:
Owszem, każdy ma prawo do własnego zdania, ja także. Dlatego uważam, że świetnie zaśpiewała, o niebo lepiej od naszych 'gwiazd'. 90% wokalistek w Polsce i nie tylko nie potrafi tak śpiewac jak ona, bo teraz wystarczy tylko odpowiedni program i gotowe. Ja tą małą jestem zachwycona i mam do tego prawo

tylko własnie chodzi o to ze ona ma 11 lat z jednej strony zycze jej wielkiej karieryy, bo piekeni spiewa i na pewno bedzie jeje sie fantastycznie słucha ale z drugiej przeciez ona jest za mała, zreszta sama mówiła, że najpierw chce skończyc szkołe muzyczna.
Dla mnie Klaudia jest rewelacyjna!!!! Shocked
eLCia

PostWysłany: 14 września 2008 ~ 13:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja się zgadzam z tym, co napisała Ola Wink bo tu najpierw Natha napisała, że Klaudia zaśpiewała normalnie, z czym ja się nie zgodziłam. Potem parę osób napisało, że Klaudia ich nie zachwyciła - to Wasze zdanie, a my uważamy inaczej, proste.

Zaśpiewała fenomenalnie i np. ja nie pogardziłabym takim głosem teraz, a co dopiero w wieku jedenastu lat;)
Kwinto [VABANK]

PostWysłany: 14 września 2008 ~ 14:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Klaudia ma świetny głos i jak na 11latke to bardzo dobry start. Mnie chodziło jedynie o to, że może spodziewałam się lepszego efektu w tv, bo widziałam już to wcześniej pare razy w necie. A jak by to zaśpiewał 11-latek...a potem ta mutacja głosu...ciekawabym była wykonania w późniejszym wieku.

Ten program ma na celu odkrycie talentu no i tu się zgodzę, Klaudia może być pretendentką do wygranej Smile

Ostatnio zmieniony przez Natha dnia 14 września 2008 ~ 14:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
punena
Jerzy Kiler [KILER]

PostWysłany: 14 września 2008 ~ 14:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ten program ma na celu odkrycie talentu no i tu się zgodzę, Klaudia może być pretendentką do wygranej

Może bedzie wiecej takich dziewczynek, w Stanach kilka takowych było Very Happy jeśli dobrze pamietam jedna była nawet w DDTVN
Takie dzieci to rodzineczki, niech sie rozwijają a bedziemi miec rewelacyjnych arystów.
Paula
Szerszeń [VINCI]

PostWysłany: 14 września 2008 ~ 14:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kiedy są powtórki Laughing? bo sobotki wieczór to dla mnie nie najlepsza pora, a ciekawa jestem ;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Magdolińska
Frania Maj [NIANIA]

PostWysłany: 14 września 2008 ~ 14:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakoś zaraz jest powtórka
Powrót do góry

eLCia

PostWysłany: 14 września 2008 ~ 14:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj o 15 jest powtórka:P
Jerzy Kiler [KILER]

PostWysłany: 14 września 2008 ~ 14:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paula napisał:
kiedy są powtórki Laughing? bo sobotki wieczór to dla mnie nie najlepsza pora, a ciekawa jestem ;P

jesli dobrze pamietam za godzine jest powtórka, tzn o 15 ale lepiej sprawdz sobie w programie
emi
Komisarz Ryba [KILER]

Doł.: 04 marca 2007

PostWysłany: 14 września 2008 ~ 14:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla mnie Klaudia zaśpiewała fenomenalnie Wink
Piosenka Niemena jest niezwykle trudna...a ta 11letnia dziewczynka ma rewelacyjny głos i wiele osób dorosłych może pomarzyć o takim
Życzę jej żeby się rozwijała muzycznie bo ma ogromny talent Cool
I ona jest dla mnie nr 1 w tym odcinku Razz
Świetni byli tez akrobaci Laughing Ich pokaz był na prawdę zdumiewający Wink

a i na stronie mozna zobaczyc wystepy z 1 odc:
http://mamtalent.plejada.pl/108,4298,1,0,1_odcinek_mam_talent,wideo_detal.html
Powrót do góry
Natha
Kwinto [VABANK]

PostWysłany: 14 września 2008 ~ 14:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie się strasznie podoba fabuła tego programu bo nie ma żadnych ograniczeń, ale i tak odkrycie tego talentu w głównej mierze jest skierowane na talenty śpiewające.

Mnie się strasznie podobała Bianca Ryan z amerykańskiej wersji. A ta mała co była w ddtvn Connie Talbot jest z brytyjskiej wersji, ona dostała się do finału ale wtedy wygrał ten śpiewak operowy. Albo teraz z tego roku już z innej dziedziny z tańca - George Simpson.
Widziałam też jakąś wersje chyba ze Szwecji - też wygrała ze śpiewem Zara Larsson.
I to wygrywają same młodziutkie nastoletnie talenty.

Swoją drogą ja tam bardzo lubie oglądać takie momenty gdzie ktoś naprawdę pokazuje, że ma jakiś niesamowity talent w śpiewe, w tańcu i odrazu widać, spośród tłumu innych uczestników jakiś programów, że wygra ta czy ta osoba Very HappyVery Happy
Waluś Kwiczoł [JANOSIK]

PostWysłany: 14 września 2008 ~ 14:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mnie powalił chłopak z kulą i dwaj akrobaci. a występ Klaudii zepsuł koszmarny podkład muzyczny , no ale głos ma ;]
Powrót do góry
Neverka
Siostra Basen [DALEKO OD NOSZY]

Doł.: 01 kwietnia 2007

PostWysłany: 14 września 2008 ~ 14:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Natha napisał:
Mnie się strasznie podobała Bianca Ryan z amerykańskiej wersji. A ta mała co była w ddtvn Connie Talbot jest z brytyjskiej wersji, ona dostała się do finału ale wtedy wygrał ten śpiewak operowy.

Dokładnie, one mnie zachwyciły - Klaudia nie.

PostWysłany: 14 września 2008 ~ 14:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Neverka napisał:
Natha napisał:
Mnie się strasznie podobała Bianca Ryan z amerykańskiej wersji. A ta mała co była w ddtvn Connie Talbot jest z brytyjskiej wersji, ona dostała się do finału ale wtedy wygrał ten śpiewak operowy.

Dokładnie, one mnie zachwyciły - Klaudia nie.

Jesteśmy w Polsce Razz
Komisarz Zawada [KRYMINALNI]

PostWysłany: 14 września 2008 ~ 14:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing a ja cały czas czekam jeszcze na pana,który grał na paprotkach Very Happy moze w nastepnym odcinku?

klaudia...fajny głosik, ma talent - to na pewno, mnie wzruszyła jej wrażliwość.. ale jednak najwieksze wrazenie wywarł na mnie duet akrobatyczny... genialnie
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TVshows.pl Strona Główna -> Mam Talent Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

Skocz do:  
Polecamy: INWEST Gliwice | house md | michał jabłoński | Mam talent
Wikos xFirma xLogo.pl e-Znak.pl